Czym jest QC PDM ?
QC jest nowoczesnym, skierowanym do producentów i importerów odzieży, systemem typu PDM (Product Data Management). Oferuje pełen zakres funkcjonalności w procesie przedprodukcyjnym, od planowania kolekcji do finalnego zlecenia produkcji określonych styli.
Jest tym, czego na tym etapie wymaga od producenta dzisiejszy, bardzo dynamiczny rynek odzieżowy.

Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Korzyści z wdrożenia systemu QC

Aplikacja wspomaga i przyśpiesza cały proces m.in. ujednolicając komunikację
a jednocześnie oferuje podstawowe funkcje kontrolujące poszczególne etapy prac nad kolekcją.

Do najistotniejszych zalet oprogramowania QC należą:

  1. centralizacja i standaryzacja: wszystkie dane przechowywane są w jednym miejscu, użytkownicy nie muszą przeszukiwać maili czy plików na dyskach lokalnych lub sieciowych, wszystkie dane wprowadzane są w analogiczny sposób, formularze wysyłane do dostawców mają ten sam format.

  2. przyśpieszenie procesu opracowywania kolekcji: szybsze przygotowanie danych do wysłania dostawcy, prostsze wyszukiwanie projektów i pozostałych informacji.

  3. uproszczenie i przyśpieszenie procesu komunikacji między działami: w chwili obecnej kupiec musi uzgodnić z pozostałymi działami czy odpowiednie próbki zostały skomentowane – przy wykorzystanie aplikacji QC widzi to od razu

  4. niwelowanie większości błędów ludzkich: system zapobiega zagubieniu próbek, pozostawieniu próbek bez komentarzy, przypomina o konieczności skomentowania nadesłanych już próbek itp.

  5. bezproblemowa możliwość pracy zdalnej, np. korzystanie z aplikacji w Chinach lub pracę w systemie projektantów - freelancer'ów

  6. zwiększone bezpieczeństwo danych: nie dotyczy to tylko awarii sprzętowych czy np. kradzieży notebooka kupca, ponieważ te dane są zwykle kopiowane na lokalny serwer, ale przede wszystkim nieumyślnego usunięcia pewnych danych (np. skasowanie mail wysłanych dostawcom)

  7. dostęp do pełnej historii projektów z informacjami na temat próbek, komentarzy, dat itp., pozwala to w prosty i szybki sposób analizować wcześniejsze działania.

  8. łatwa możliwość rozszerzenia systemu o nowe moduły

 

Nasi klienci

MEDICINE

BIG STAR

TATUUM

VISTULA

WÓLCZANKA

MONNARI

TOP SECRET & FRIENDS

SMYK - Cały dla małych


Newsletter

IWACOM Sp. z o.o.
90-273 Łódź, ul. Rewolucji 1905 r. nr 4
tel. 42 233 55 55 / 42 630 05 56
e-mail: kontakt@qc-pdm.com